Дочку судді, яка любить Басту, а не “українське гі*но”, збираються вигнати з Університету Шевченка

Автор: Тетяна Сененко
12:46 11.05

Через скандальне висловлювання про українців студентки Анастасії Тарасюк (Константинової), яка стала на захист російського репера Басти і образила українців, в Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченко скликають вчена рада, а викладачі готують звернення в університетську комісію з етики.

Дочку судді, яка любить Басту, а не “українське гі*но”, збираються вигнати з Університету Шевченка

Про це повідомляє “5 канал”.

В університеті називають відеозвернення дочки судді і студентки цього вузу проявом глибокої неповаги до держави  і до майбутньої професії юриста (Тарасюк вчиться на юридичному).

“Я оторопіла, я не могла повірити, що така людина є студенткою університету. Я вважаю, що ця дівчина повинна понести покарання. Я вважаю, що це справа СБУ. Тому що вона говорила про територіальну цілісність України перш за все“, – зазначила завідуюча кафедрою фольклористики Інституту філології КНУ імені Шевченка Олеся Наумівська.

Доцент Київського університету імені Тараса Шевченка Оксана Мацько зазначає, що “ця ганьба лягла на весь університет”.

“Дуже неприємно читати коментарі, де огульно звинувачують всіх викладачів. Це, безперечно, репутаційні втрати”, – сказала вона.

Тим часом викладачі вже збирають підписи під зверненням до університетської комісії з етики, а студенти підтримують ідею відрахування Тарасюк.

“Людина прямо виступає проти територіальної цілісності України і дискредитує своїми публічними діями університет. На мою думку, така людина не повинна вчитися в університеті Шевченка”, – переконаний глава студпарламенту Інституту журналістики КНУ Данило Гайдамаха.

В університеті Шевченка також повідомили, що для відрахування студентів є чіткий перелік підстав, але публічних закликів до сепаратизму в ньому немає. Виправити це можуть зміни в закон про вищу освіту і вуз вже готує такі пропозиції.

Читайте також: Донька судді вибачилася за “українське гі*вно” і слова на підтримку Басти

Нагадаємо, донька скандальної судді Печерського райсуду Києва Крістіни Константінової Анастасія висловилась про приїзд до столиці російського репера Басти, викликавши скандал в мережі.

До слова,  25 та 26 червня в Києві у репера заплановані концерти. 

І під час нинішнього візиту до української столиці Вася помітно наслідив. Його охоронці  напали на українця через питання про російську агресію.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...