“Українське гі*вно слухати?” і “Крим НЕ наш”. Донька столичної судді заступилась за Басту (ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
17:43 07.05

Донька скандальної судді Печерського райсуду Києва Крістіни Константінової Анастасія висловилась про приїзд до столиці російського репера Басти, викликавши скандал в мережі.

“Українське гі*вно слухати?” і “Крим НЕ наш”. Донька столичної судді заступилась за Басту (ВІДЕО)

Відео  опубліковано у Telegram-каналі Червоний Губер. Автори публікації стверджують, що блогерка навчається у КНУ імені Тараса Шевченка на юридичному факультеті, а її мати працює суддею в столичному суді.

 

«До речі, поки не пішла на пляж, хотіла висловитися щодо новинних подій, пов’язаних з одним з моїх улюблених виконавців, який приїхав до Києва. І я читаю у новинах, що йому доводять, розповідають, що Крим – наш, бігають, не дають людині відпочити, блін, у закладах якихось. Якесь наше бидло українське… вгомоніться, бл*ть. Те, що він артист і виступав у Криму, взагалі нічого, бл*ть не значить. Він (Крим – ред.) уже не наш. Змиріться вже, бл*ть. Про*бали», – сказала вона у ролику.

Анастасія заявила, що через це в Україну ніхто з нормальних виконавців вже не приїжджає.

«Кого нам слухати? Наше українське гі*но слухати? Я не виводжу, у мене вуха в’януть від цього гі*на. alyona alyona цю слухати? Кого слухати? У нас одиниці… Дикуни просто, немає слів», – відповіла дівчина.

До слова,  25 та 26 червня в Києві у репера заплановані концерти. 

І під час нинішнього візиту до української столиці Вася помітно наслідив. Його охоронці  напали на українця через питання про російську агресію.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...