Донька судді вибачилася за “українське гі*вно” і слова на підтримку Басти

Автор: Галина Ворона
10:47 08.05

Донька скандальної судді Печерського райсуду Києва Крістіни Константінової Анастасія, яка напередодні викликала обурення в мережі своїми заявами на захист російського репера Басти і “Крим НЕ наш”, менш як за добу “прозріла” і змінила свою думку на кардинально протилежну.

Донька судді вибачилася за “українське гі*вно” і слова на підтримку Басти

Відео з вибаченням студентка Київського університету імені Шевченка виклала на своїй сторінці в Instagram.

Дівчина визнає, що її висловлювання щодо Басти є “неправильними”, оскільки вона не знала про його політичні погляди, а лише є шанувальницею його творчості.

Якщо він дійсно підтримував анексію Криму, то я не поділяю це. Також я хочу вибачитися за свою грубу форму висловлювання щодо наших громадян, які захищають свою територію і відстоюють інтереси територіальної цілісності”, – сказала вона, сором’язливо опустивши очі.

Блогерка також висловила жаль, що український Крим зараз тимчасово окупований, і підтвердила, що вона дійсно “з родини юристів, які поважають закон і Конституцію України і всього добилися своєю працею і порядністю”.

Повністю попередню обурливу заяву Константінової можна послухати тут.

До слова,  25 та 26 червня в Києві у репера заплановані концерти. І під час нинішнього візиту до української столиці Вася помітно наслідив. Його охоронці  напали на українця через питання про російську агресію.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...