До вивезених з “Азовсталі” захисників не застосовують тортур – Данілов

Автор: Ольга Даниленко
14:06 27.05

До військових полку Національної гвардії “Азов” та інших захисників Маріуполя, які були вивезені з МК “Азовсталь” на територію самопроголошеної “ДНР”, не застосовуються тортури, до них нема ганебного відношення.

До вивезених з “Азовсталі” захисників не застосовують тортур – Данілов

На цьому наголосив секретар РНБО Олексій Данілов, підтвердивши інформацію від дружини командиру полку “Азов” Дениса Прокопенка про задовільні умови утримання захисників Маріуполя.

У нас є інша інформація, коли спілкувалися інші хлопці, які сьогодні знаходяться у важких умовах, там, де вони знаходяться. І можу підтвердити те, що на сьогодні немає застосування тортур, немає там відношення ганебного до наших військових, наших героїв, я можу це підтвердити”, – наголосив Данілов в інтерв’ю ТК “24 канал”.

Він додав, що влада уважно спостерігає за процесом утримання українських воїнів і за можливості – буде брати активну участь.

І зараз ми всі молимося, щоб вони всі були живі й здорові й повернулися до нашої країни”, – додав секретар РНБО.

Читайте також: Військові полку “Азов” надали невтішні оцінки діям влади стосовно підготовки до широкомасштабного вторгнення РФ в Україну

Нагадаємо, захисники Маріуполя на південному сході тримали оборону 82 дні. За домовленостями України та РФ, українські бійці, у тому числі члени полку “Азов”, минулого тижня були вивезені на територію, яку контролює РФ, після чого російські війська захопили завод “Азовсталь” у Маріуполі.

За наявною інформацією, більшість поранених бійців “Азову” росіяни утримують у в’язниці в селі Оленівка на території самопроголошеної “ДНР”, а менша група важкопоранених бійців перебуває в лікарні міста Новоазовськ – також на окупованій частині Донецької області.

Наразі Маріуполь практично зруйнований – житлові будинки, школи, лікарні та підприємства. Маріуполь позбавлений нормального енерго-, водо- та газопостачання. Жертви серед цивільних вимірюються десятками тисяч.

Дивіться також: Відомий український музикант випустив пісню про “Азов” (ВІДЕО)

Великий Київ у Google News

підписатися