З “Азовсталі” евакуйовано 264 людини, з них – 53 тяжкопоранених бійців

Автор: Любава Лисичкіна
00:31 17.05

Зазначається, що заходи з порятунку оборонців, які залишаються на території “Азовсталі”, тривають. 

З “Азовсталі” евакуйовано 264 людини, з них –  53 тяжкопоранених бійців Фото: Фото: Reuters

Як  заявили  у Генштабі ЗСУ,  16 травня з “Азовсталі” до медичного закладу в Новоазовську евакуйовано 53 тяжкопоранених для надання медичної допомоги.

Ще 211 осіб через гуманітарний коридор були доставлені в Оленівку. Для подальшого повернення їх додому буде проведена процедура обміну.

Заходи з порятунку оборонців, які залишаються на території “Азовсталі”, тривають.
 
“Захисники Маріуполя – герої нашого часу. Вони назавжди в історії. Це окремий загін спеціального призначення “Азов”, 12-та бригада Національної гвардії України, 36-та окрема бригада морської піхоти, прикордонники, поліцейські, добровольці, тероборона Маріуполя. Утримуючи позиції на “Азовсталі”, вони не дозволили противнику перекинути угруповання чисельністю до 17 батальйонних тактичних груп (близько 20000 особового складу) на інші напрямки. Тим самим завадили реалізувати план щодо швидкого захоплення Запоріжжя, здійснити вихід на адміністративний кордон Донецької та Запорізької областей і створити умови для оточення угруповання ООС”, – ідеться у повідомленні Генштабу.
 
Зазначається, що сковування основних сил противника навколо Маріуполя дало   можливість ЗСУ підготувати та створити оборонні рубежі, на яких наші війська знаходяться і сьогодні та дають гідну відсіч агресору.
 
“Ми отримали критично необхідний час на формування резервів, перегрупування сил, отримання допомоги від партнерів. Найважливіше спільне завдання всієї України та всього світу – зберегти життя оборонців Маріуполя”, –  говорять у Генштабі.

Нагадаємо, окупанти скинули на “Азовсталь” запалювальні чи фосфорні бомби.

 

Великий Київ у Google News

підписатися