До сліз: з летовища у Гостомелі вивезли частини легендарного літака “Мрія” (ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
18:07 27.05

Вчора, 26 травня, з летовища в Гостомелі вивезли частини найбільшого в світі літака Ан-225 “Мрія”, який було знищено обстрілами окупантів.

До сліз: з летовища у Гостомелі вивезли частини легендарного літака “Мрія” (ВІДЕО)

Відповідне відео з’явилося у соцмережах.

Цей літак став символом України та справжнім інженерним дивом для всього світу. 

Під час пандемії Covid-19 літак розвозив по світу великі партії захисних масок, костюмів, окулярів, дезінфекторів та апаратів штучного дихання. У деяких видах перевезень Ан-225 досі не мав конкурентів

Читайте також: В Києві з’явилась величезна квіткова “Мрія” (ФОТО)

Як згодом повідомили в ДП «АНТОНОВ», відео було відзняте «піратським» способом та поширене без погодження з ДП «АНТОНОВ» та відповідними державними органами.

В ЗМІ почали писати, що агрегати вивозяться з метою їх подальшої утилізації, але це не зовсім так. Вони залишаться, як доказ злочинів окупантів.

Наголошуємо, що ДП «АНТОНОВ» тісно співпрацює з правоохоронними, слідчими органами України в напрямку збирання доказів злочинів, здійснених російськими окупантами“, – наголошують на підприємстві.

Нагадаємо, 27 лютого російські окупанти знищили українську “Мрію” під час повітряної атаки. В мережі з’явилися світлини з аеропорту в Гостомелі, на яких можна було побачити понівечені окупантами «Мрію» та інші літаки ДП «Антонов». Напочатку квітня пілот легендарної “Мрії” вперше наживо побачив те, що від неї залишилось.

В Україні хочуть відродити “Мрію” та створили Міжнародний фонд відбудови легендарного літака.

Дивіться такожУ Німеччині створили копію української “Мрії”

 

Великий Київ у Google News

підписатися