До апеляційного суду подано скаргу на СБУ, яка не реєструє справу про розголошення Зеленським держтаємниці по «вагнергейту»

Автор: Любава Лисичкіна
19:38 22.11

Ще 11 жовтня цього року до СБУ було подано повідомлення про вчинення кримінального правопорушення президентом України Володимиром Зеленським – розголошення Володимиром Зеленським відомостей з «обмеженим доступом» президенту республіки Білорусь Олександру Лукашенку.

До апеляційного суду подано скаргу на СБУ, яка не реєструє справу про розголошення Зеленським держтаємниці по «вагнергейту»
Про це повідомив  генерал СБУ, депутат Київради від «Європейській Солідарності»  Віктор Кононенко. 
 
«Черговий внесок у забезпечення рівності усіх громадян перед Законом (тому що всі ми президенти ) зробили. Апеляційну скаргу подали», – зазначив Віктор Кононенко.
 
За словами депутата, тепер у Київському апеляційному суді буде  відстоюватися необхідність розслідування Службою безпеки України факту розголошення державної таємниці Президентом України В. Зеленським, що призвело до особливо тяжких наслідків у вигляді зриву спеціальної операції українських спецслужб по затриманню членів ПВК «Вагнера».
 
Раніше повідомлялося, що СБУ  повідомлення Віктора Кононенка  проігнорувала, а  Шевченківський районний суд столиці  17  листопада  відмовив у задоволенні   клопотання зобов‘язати СБУ відкрити і розслідувати відповідне кримінальне провадження.
 
До слова, у «Європейській Солідарності»  наголошували, що президент Зеленський щонайменше тричі особисто повідомив, що саме він розповів інформацію про «вагнерівців» очільнику Білорусі О. Лукашенку. 
 
Нагадаємо, Петро Порошенко вважає, що «злив» спецоперації із затримання бойовиків ПВК Вагнера білоруському диктатору Лукашенку, в якому зізнався Зеленський, підриває довіру до України міжнародних партнерів.
 
Раніше Порошенко зазначав, що Україна сьогодні фігурує в світі як держава, лідер якої причетний до глобальної корупції.
 

Великий Київ у Google News

підписатися