“Для цієї влади ковід – клондайк, золота жила” – Володимир Ар’єв

14:46 04.01

Щоб уникнути спекуляцій на процесі вакцинації від коронавірусу, влада мала б ухвалити спеціальний закон. Але можновладці не зацікавлені у прозорих процедурах, оскільки йдеться про їхні надприбутки.

“Для цієї влади ковід – клондайк, золота жила” – Володимир Ар’єв

Про це у Facebook пише народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Володимир Ар’єв.

Для цієї влади ковід – клондайк, золота жила. Людям трагедія, слугам прибуток. Спочатку тирили на дорогах – під прикриттям фонду боротьби з коронавірусом дерибанили на “великому крадівництві”. Тепер настала черга вакцин”, – пише Ар’єв.

Він також прокоментував заяву керівника “Медичні закупівлі” Арсена Жумаділова про те, що через втручання керівництва МОЗ у процес закупівлі вакцин ціна на них буде для України вищою.

Питання життя і мільярдів гривень. Останні явно розпилять: керівник Державного підприємства “Медзакупівлі” заявив, що міністр охорони здоров‘я Степанов за наказом прем‘єра сам вирішив, хто буде завозити в Україну вакцину. Процедура? Конкурси? Прозоре визначення постачальника? Тут серйозний куш намалювався, всім слугам вистачить”, – впевнений Ар’єв.

За словами нардепа, у владі не захотіли навіть чути про спеціальний закон щодо ковід-вакцинації, яка є питанням національної безпеки.

Закон, який я пропонував спільно розробити, мав би визначити чіткі правила реєстрації (вона станом на середину грудня навіть не розпочалась!), визначення постачальників, розмитнення, особливостей дистрибуції, розподілу по регіонам і ціноутворення, пріоритетів вакцинування тощо. Не буде закона. Все буде вручну. А коли вручну, то до рук липне”, – резюмує депутат.

Читайте також: Необхідно жорстко регулювати ціни на тести і вакцини від COVID-19, – Порошенко

Нагадаємо, Україна уклала договір на поставку 1 млн 913 тисяч доз вакцини проти COVID-19 виробництва китайської компанії Sinovac. Вакцина на даний час не зареєстрована. Sinovac поверне Україні кошти, якщо замовлена вакцина провалить фінальну фазу клінічних випробовувань. Вакцинація від COVID-19 в Україні відбуватиметься у 4 етапи – дати, вона буде безкоштовна і платна.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...