Депутатська комісія Київради затвердила цільову програму «Захисник Києва»: подробиці

Автор: Любава Лисичкіна
22:38 12.01

Програма передбачає виділення з міського бюджету коштів на організацію і розбудову територіальної оборони столиці.

Депутатська комісія Київради затвердила цільову програму «Захисник Києва»: подробиці
Про це повідомив депутат Київради від “Європейської Солідарності” Віктор Кононенко.
 
Цільову програму «Захисник Києва» затвердили в порядку невідкладності. Програма передбачає виділення з міського бюджету протягом 2022-2024 років більше 50 млн грн на організацію і розбудову територіальної оборони столиці.
 
Ще близько 50 млн грн, за словами Кононенка, погодили на сприяння мобілізаційній роботі ЗСУ.
 
Депутат також повідомив, що була проведена зустріч з представниками Національної поліції України. З‘ясувалося, що анонсоване владою підняття заробітної плати з лютого поточного  року на 10% не вирішує проблему масових звільнень і плинності кадрів, оскільки реальна потреба складає підняття заробітної плати на 35%.
 
Віктор Кононенко зазначив, що наразі підготовлене звернення до Верховної Ради України про внесення змін до державного бюджету на 2022 рік з метою захисту співробітників Нацполу та збереження цього правоохоронного органу взагалі.
 
“Не вірю, що світ можна змінити за раз і назавжди. Але глибоко переконаний, що і світ, і країну, і життя можна змінити спільними щоденними справами”, – зауважив депутат.
 
Нагадаємо, влада може вдатися до провокацій, щоб активісти не змогли зустріти Порошенка. Як відомо, зустріч  лідера опозиції Петра Порошенка відбудеться наступного понеділка, 17 січня, в аеропорту «Київ-Жуляни» (новий термінал), збір о 8.00.

 

Як писав “ВК”, 20 грудня 2021 року п’ятому президенту України, народному депутату, лідеру партії “Європейська Солідарність” Петру Порошенку було оголошено підозру у державній зраді. Адвокат Порошенка Ілля Новіков зауважив, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова добре розуміє рівень фальсифікації цієї підозри й саме тому вона вирішила піти у відпустку, щоб не підписувати документ.

Наразі Порошенко знаходиться за кордоном і проводить ділові зустрічі з європейськими партнерами. 6 січня він повідомив, що 17 січня повернеться в Україну та зустрінеться з генпрокуроркою Венедіктовою.

Великий Київ у Google News

підписатися