Рухатись неможливо. Київ паралізувало в страшних заторах (карта)

Автор: Тетяна Сененко
09:21 05.04.2021

Карантинні обмеження, введені на користування громадським транспортом у Києві, спричинили затори по всьому місту. Зранку у перший день локдауну рух на всіх мостах, а саме – Північному, Південному, Патона, Метро та Дарницькому, ускладнено в напрямку правого берега.

Рухатись неможливо. Київ паралізувало в страшних заторах (карта)

Такі дані наводить сервіс Google Maps та очевидці, які не можуть добратися до роботи.

На правому березі Києва частково ускладнено рух вулицями Набережно-Хрещатицька, Набережно-Рибальська, проспектом Героїв Сталінграда, вулицею Богатирська, на проспекті Степана Бандери, на вулицях Вишгородська, Олени Теліги, Семена Скляренка, Юрія Ілленка.

Затори помітні на проспектах Перемоги, Юрія Ілленка, вулиці Січових Стрільців, Володимирському узвозі, Повітрофлотському проспекті, проспекті Любомира Гузара, проспекті Академіка Палладіна, проспекті Леся Курбаса, проспекті Валерія Лобановського, Голосіївському проспекті.

На лівому березі ускладнення руху помітні у бік правого берега проспектами Миколи Бажана, Соборності, Романа Шухевича та Броварським проспектом, Дарницьким шосе.

Затори утворились проспектом Петра Григоренка, Харківським шосе, вулицею Миропільська, бульваром Перова, проспектом Юрія Гагаріна, вулицею Оноре де Бальзака, проспектом Володимира Маяковського.

А тим часом, маршрутки майже порожні, а ціни на таксі шалені:

Нагадаємо, з 5 квітня, тобто, від сьогодні, у зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірус Київ  запровадив жорсткі карантинні обмеження. У столиці закривають школи та садочки, транспорт працюватиме за спецперепустками пасажирів, а містян мають відправити на дистанційну роботу або у відпустки.

Великий Київ у Google News

підписатися