Цифра дня. Скільки пасажирів перевіз Kyiv Boryspil Express з моменту запуску

Автор: Марія Супрун
16:13 01.12.2021

Вчора, 30 листопада, виповнилось три роки з початку курсування Kyiv Boryspil Express. Так, за вказаний період швидкісний експрес Київ-Пасажирський – Бориспіль-аеропорт перевіз майже 2 млн пасажирів.

Цифра дня. Скільки пасажирів перевіз Kyiv Boryspil Express з моменту запуску

Як повідомили в “Укрзалізниці”, зручне залізничне сполучення Центрального залізничного вокзалу Києва з аеропортом «Бориспіль» в цьому році обрало понад 600 тисяч пасажирів.

Відстань від Центрального залізного вокзалу до аеропорту експрес долає менш ніж за 50 хвилин, роблячи дві зупинки.

Залізничне сполучення між Києвом та аеропортом «Бориспіль» Укрзалізниця відкрила 30 листопада 2018 року. Наразі експрес функціонує в режимі 24/7 та щодоби здійснює 23 рейси туди та зворотно. Із графіком курсування поїзда можна ознайомитися на сайті “Укрзалізниці”.

Квитки на експрес можна придбати в кіосках самообслуговування, які розміщені на конкорсі над 14-ою колією на Центральному залізничному вокзалі в Києві. Для придбання квитка за готівковий розрахунок працюють дві спеціальні каси на Центральному та Південному вокзалах. В аеропорту «Бориспіль» квитки можна придбати в касах та терміналах, що розташовані на вході до залізничної платформи. На станції “Дарниця” квитки можна придбати в касі № 2. Вартість квитка – 80 грн.

Нагадаємо, кияни просять організувати роботу Kyiv Boryspil Express до станції “Почайна”.

Великий Київ у Google News

підписатися