Це не було пошкодження від перехопленої системи озброєння – ООН про влучання ракети в “Охматдит”

Автор: Любава Лисичкіна
20:42 09.07

Зокрема, було проведено аналіз та дослідження фото та відео матеріалів, за результатами якого в ООН і дійшли до таких висновків.

Це не було пошкодження від перехопленої системи озброєння – ООН про влучання ракети в “Охматдит”
Світлодіодне освітлення

Про це, як пише Reuters, заявила голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Даніель Белл.  

 “Аналіз відеоматеріалів та оцінка, проведена на місці інциденту, вказує на високу ймовірність того, що дитяча лікарня зазнала прямого попадання, а не отримала пошкодження від перехопленої системи озброєння”, – заявила Белл.

Команда  представниці ООН відвідала місце події, однак не змогла зробити остаточного висновку, але ракета, схоже, була запущена Російською Федерацією.

“Персонал перемістив дітей до бункера вчора вранці, коли вперше пролунали сирени повітряної тривоги, інакше кількість жертв була б набагато більшою”, – сказала вона.

“ВК” писав про те, що  “Охматдит” повністю відбудують. На першочергові відновлювальні роботи в “Охматдиті” вже виділили 100 млн грн з резервного фонду держбюджету.

Нагадаємо, 8 липня вранці більшість районів Києва постраждали в результаті ворожої атаки: у місті пожежі, масові руйнування та загиблі. Також росіяни пошкодили головний корпус лікарні “Охматдит”.  Удар по “Охмадиту” прийшовся на корпус, де діти отримували діаліз. Загалом у лікарні пошкоджено 5 корпусів. Серед загиблих в “Охматдиті” молода лікарка зі Львова.  Аварійно-рятувальні роботи на території “Охматдиту” тривали цілу добу – розбір завалів завершили близько 11:00 9 липня. За остаточними даними, внаслідок атаки рф на території дитячої лікарні загинули дві людини, за медичною допомогою звернулося 32 поранених. Госпіталізовано з травмами 8 дітей

 У зв’язку з терористичною атакою у Києві оголосили 9 липня днем жалоби.

Великий Київ у Google News

підписатися