Чи не знадобиться нам вакцина проти індійської вакцини: 130 українців заявили про побічку

Автор: Тетяна Сененко
16:11 04.03

В Україні після першого щеплення проти коронавірусу, 126 осіб повідомили про побічні ефекти.

Чи не знадобиться нам вакцина проти індійської вакцини: 130 українців заявили про побічку

Про це розповів глави парламентського комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький у своєму Facebook.

“Зафіксовано 126 повідомлень про побічні ефекти, тобто трохи більше 1% від всіх вакцинованих. Один випадок кваліфікований як серйозний і призвів до госпіталізації людини”, – написав Радуцький.

За його словами, загальна кількість побічних ефектів в Україні становить один відсоток від всіх вакцинованих.

Він також додав, що вакцина від коронавірусу є безпечною.

Нагадаємо, за новим розподілом карантинних зон, яке МОЗ оновило сьогодні, 4 березня, Київщина потрапила до “помаранчевої” зони. “Помаранчева” зона не передбачає додаткових карантинних обмежень, але попереджає про потенційну небезпеку наближення до “червоного” рівня.

Нагадаємо, 2 березня, президент Володимир Зеленський зробив щеплення від коронавірусу вакциною, що прибула днями в Україну.

В Офісі президента повідомили, що глава держави зробив щеплення під час робочої поїздки до Луганської області на території військового мобільного госпіталю № 59 разом з військовими лікарями та захисниками, які виконують бойові завдання на передовій і вже проходять планову вакцинацію.

Військовослужбовці, з якими вакцинувався президент, розповіли, що перед процедурою всім провели огляд – поміряли температуру, тиск та сатурацію. Після щеплення всі почувалися добре.
Нагадаємо, щеплення від коронавірусу також вже зробив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Вакцинальна кампанія в Україні розпочалася 24 лютого. На першому етапі вакцинуються медики та бійці ЗСУ у зоні ООС. Раніше МОЗ запустив портал з питань щодо вакцинації COVID-19. Як записатись на вакцинацію – дивіться відео-інструкцію.

Між тим, якщо вакцинація українців буде тривати такими ж темпами, як зараз, то владі знадобиться 200 років, щоб щепити всіх. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...