“Записані на чіпування”: на щеплення від коронавірусу за день зареєстровано 44 тисячі українців

Автор: Тетяна Сененко
12:32 02.03

Упродовж 1 березня на вакцинацію від коронавірусу через портал “Дія”, контакт-центр МОЗ і портал “Вакцинація від COVID-19” записалися понад 44 тисячі людей

“Записані на чіпування”: на щеплення від коронавірусу за день зареєстровано 44 тисячі українців
Про це на брифінгу сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“За неповний день у чергу на вакцинацію через портал записалося 5280 людей, через контакт-центр МОЗ 671 людина, через портал “Дія” 38 531 людина. Ці цифри є промовистим підтвердженням готовності українців до  вакцинації та їх довіри до системи охорони здоров’я та планів МОЗ з подолання COVID-19”, – заявив Степанов.

 Зробити це можна через контакт-центр МОЗ за телефоном 0 800 60 20 19, на порталі державних послуг “Дія”, на порталі МОЗ “Вакцинація від COVID-19”.

Всього від початку вакцинації в Україні першу дозу щеплення отримали 4905 осіб, зауважив міністр.

Також мережею ширяться і фотожаби, у стилі теорії змови.

Було би смішно, якби не було сумно, адже тисячі українців приймають історії про чіпування, 5 G і Біла Гейтса за чисту монету.

Нагадаємо, 25 лютого у Києві розпочалася вакцинація проти COVID-19 вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield), яку надало Міністерство охорони здоров’я. Перше щеплення отримав завідувач відділення реанімації та інтенсивної терапії для інфекційних хворих Олександрівської клінічної лікарні Олексій Куценко.

Нагадаємо, 23 лютого  до України  прибула перша партія з 500 тисяч вакцин проти COVID-19, а 24 лютого стартувала вакцинація – першим індійською вакциною прищепився медик із Черкас. Київщина отримала 16 600 COVID-вакцин Oxford/AstraZeneca. Першою  щеплення проти коронавірусу отримала лікарка Тетяна Шульженко, яка працює завідувачкою дорослого інфекційного відділення у Броварській багатопрофільній клінічній лікарні. Всього за день у столичному регіоні щепили 23 медиків. Загалом у перший день кампанії вакциновано 160 людей.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...