Чому столичні таксисти драли по три шкури. З’явилося пояснення компаній

Автор: Тетяна Сененко
11:38 06.04

Служби таксі Bolt, Uklon та Uber виправдалися за шалені тарифи на проїзд у Києві 5 квітня. Як заявили представники служби таксі Bolt, Uklon та Uber у Києві, вартість поїздок у таксі формують не водії, а автоматично система – пропорційно до попиту.

Чому столичні таксисти драли по три шкури. З’явилося пояснення компаній

Про це йдеться в сюжеті одного з українських телеканалів. 

Так, у компанії Bolt зазначили, що ранкове зростання цін у столиці 5 квітня було зумовлене моделлю динамічного ціноутворення, а не тим, що компанія підвищила тарифи.

“Якщо в певній локації велика кількість пасажирів хоче замовити поїздку, а водіїв не вистачає, вартість поїздки в цьому районі виросте. Це стимулює водіїв, які перебувають в інших районах міста, виїхати в район підвищеного попиту”, – пояснили в компанії.

В компанії Uklon також запевнили, що не підвищували тарифи штучно. Водночас у перевізника заявили, що не будуть встановлювати мінімальні ціни. Зранку 5 квітня тарифікацію поїздок формувала автоматично система – пропорційно до попиту.

“Вартість поїздки залежить від кількості інших замовлень. Водіїв наразі – така сама кількість, як і до режиму спецперевезень у Києві. Тож, усіх розвести одночасно не вийде”, – сказали в компанії.

Читайте такожЦифра дня. Скільки спецперепусток на транспорт видали в Києві

У компанії Uber шалені тарифи також пояснили автоматичною системою, яка враховує багато факторів, зокрема час доби і попит на поїздки.

“Ціни та час очікування завжди залежали від багатьох факторів, включаючи кількість доступних водіїв, поточні замовлення, відстань, а також час дня і ночі. Користувачі завжди можуть покладатися на прозору, надійну та заздалегідь відому інформацію щодо цін та орієнтовний час очікування навіть перед тим, як замовити поїздку у додатку Uber”, – зазначили у компанії. 

Читайте також: Локдаун в метро: перекриті входи, поліція та фальшиві перепустки

Нагадаємо, у зв’язку зі зростанням захворюваності та смертності від коронавірусу, Київ від учора  запровадив більш суворі обмеження. Зокрема, і щодо транспорту – пускають лише за спецперепустками.

Як повідомлялося, Київ паралізувало в страшних заторах (карта). Транспорт курсує майже порожнім, а ціни на таксі просто шалені.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...