Чому обнесли будівельним парканом історичний будинок на Тургенєвській – подробиці

Автор: Галина Ворона
20:27 19.04

Минулого тижня довкола історичного будинку на вулиці Тургенєвській,19 почалися не зрозумілі нікому будівельні роботи. Інформаційного стенду з описом робіт не було, і кияни занепокоїлись, що будівлю можуть знищити. Та на щастя найгірші підозри не підтвердились.

Чому обнесли будівельним парканом історичний будинок на Тургенєвській – подробиці

Як пише телеканал “Київ”, роботи, які тривають поблизу Тургенєвської, 19 — це начебто ремонт будинку по сусідству, на Тургенєвській, 21, хоча обидва будинки обгороджені одним парканом.

Знімальна група телеканалу переконалася, що в самому будинку жодних робіт не відбувається, але він вимагає термінового укріплення та реставрації. Місцевий охоронець запевнив, що “в будинку №19 дозволу ні на які роботи немає”.

Водночас на запит журналістів у Департаменті охорони культурної спадщини КМДА відповіли, що будинок №19 планують реставрувати — інформацію підтвердила радниця голови департаменту Ірина Золотар.

Нагадаємо, 10 квітня біля історичного будинку на Тургенєвській “виріс” зелений паркан і з’явилась техніка 

До слова, того ж дня у столиці знищили старовинний будинок Уткіна на вул. Симона Петлюри. Активісти викликали поліцію, яка розпочала розслідування. Цікаво, що про намір знести 120-річний будинок та плани з будівництва на його місці 26-поверхового ЖК “‎Апарт-готель Times” стало відомо ще наприкінці березня. Та для порятунку сторичної будівлі ніхто і пальцем не поворухнув – навіть після того, як навпроти з’явився сітілайт із закликом врятувати її від забудовника.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...