Чому інтернет важливий і як вибрати відповідний

12:24 Сьогодні

У наш час неможливо уявити отримання інформації, розваг та онлайн спілкування без інтернету. Перш ніж підключити з’єднання, необхідно визначити критерії вибору того чи іншого провайдера.

Чому інтернет важливий і як вибрати відповідний
Світлодіодне освітлення

Перед вибором інтернет-пакета важливо визначити для себе основні цілі його використання. Найчастіше інтернет використовується в:

  • навчанні;
  • роботі;
  • перегляд відеоконтенту;
  • ігор;
  • спілкування.

Статтю підготовлено на основі експертної думки фахівців компанії PQ.Hosting, яка спеціалізується на наданні послуг оренди VPS хостингу під керівництвом Івана Некуліци (Ivan Neculiti).

При необхідності проведення вебінарів або відеоконференцій, знадобиться високошвидкісний інтернет для передачі даних і стабільне з’єднання — ці два важливі компоненти повною мірою надає провайдер PQ.Hosting. підключати найдорожчий пакет.

Різноманітність інтернету та широта вибору

На сьогоднішній день IT-сфера надає користувачам лише три типи інтернет-з’єднань: дротовий, бездротовий та супутниковий. У кожного з них є плюси та мінуси.

  1. Дротове з’єднання — вважається найбільш надійною, оскільки не залежить від впливу зовнішніх факторів типу атмосферні опади відстань від базових станцій та інше. Дротовий інтернет – стабільність і швидкість з’єднання і оптимальний варіант.
  2. Бездротове з’єднання стане прекрасним вибором для жителів регіонів з хорошим інтернет-покриттям і мобільним зв’язком. Хоча якість даного інтернету є сумнівною і залежить від наявності підсилювача або стабільності сигналу.
  3. Інтернет-з’єднання супутникового формату — раціональніше вибирати для встановлення у віддалених населених пунктах. Але сподіватися на його високу якість не варто, оскільки вона залежить від погоди та потужності сигналу.

Пам’ятайте! Перед тим, як визначитися з типом інтернету, слід враховувати територію його встановлення. У місті добре функціонує провідне з’єднання. А за його межею — доречніший інтернет супутникового формату.

Все залежить від кількості підключених пристроїв

Тим абонентам, які планують підключити не один пристрій до нового інтернету, не обійтися без високошвидкісного з’єднання. Наприклад, якщо користувач планує підключити до інтернету ряд гаджетів і очікує від цього процесу плавну роботу всіх їх, слід розраховувати на високу швидкість. Мається на увазі одночасне підключення:

  • ноутбука;
  • телефону;
  • планшета;
  • розумні пристрої для дому.

Наприклад, сім’я з кількох людей, яка любить спілкуватися, дивитися ТБ, грати в ігри, комфортно проводитиме час, користуючись інтернетом зі швидкістю 100 Мбіт/с.

Чого не можна упускати при виборі інтернет-провайдера

Люди, які вперше проводять інтернет, повинні розуміти, що визначити тип інтернету та швидкість – цього мало для очікуваної якості послуг. Потрібно ще зробити правильний вибір інтернет-провайдера за чотирма пунктами.

  • Покриття. Поцікавтеся, які провайдерські контори підключені до вашої оселі. Якщо за відгуками існуючих користувачів ви дізналися про вигідного провайдера, але у списку підключених до вашого будинку його немає, зв’яжіться з ним і оформіть підключення.
  • Швидкість. Пропонована швидкість повинна повністю покривати потреби користувача. Переглядати фільми, грати в ігри працювати або спілкуватися можна за наявності швидкості 100 Мбіт/с. Але для стримерів і геймерів, які потребують високої роздільної здатності, знадобиться швидкість від 300 Мбіт/с.
  • Ціна обладнання. Встановлення додаткового обладнання — маршрутизаторів, модемів, супутникових антен потребує грошей. Поцікавтеся вартістю, щоб не потрапити у незручне становище.
  • Акції та бонуси. Низка провайдерів проводять акції, пропонують знижки для першого підключення. Це чудова можливість заощадити на перших місяцях використання інтернету.

Не нехтуйте відгуками інших абонентів — завдяки чесній оцінці справжніх або колишніх користувачів можна оцінити якість послуги, швидкість реагування технічної підтримки та стабільність з’єднання.

Великий Київ у Google News

підписатися