Червоний Хрест виділяє 40 млн грн на відновлення “Охматдиту”: відкрито рахунок для донатів

Автор: Любава Лисичкіна
23:34 09.07

Червоний Хрест закликає всіх підтримати дитячий медичний заклад, який постраждав від обстрілів 8 липня.

Червоний Хрест виділяє 40 млн грн на відновлення “Охматдиту”: відкрито рахунок для донатів
Світлодіодне освітлення

Про це ідеться на сторінці організації у соцмережі.

Організація Червоного Хреста України  спільно з партнерами виділяє 40 млн грн на відновлення комплексу дитячої лікарні “Охматдит”.

“Кошти буде спрямовано на відбудову комплексу лікарні та забезпечення доступу маленьких пацієнтів до медичних послуг, а також на підтримку постраждалих. Реалізація проєкту проводиться у співпраці та координації з Міністерством охорони здоров’я України, “Охматдитом” і Центром кардіології та кардіохірургії МОЗ України”, – повідомляється на сторінці ТЧХУ.

Крім того, в організації закликали всіх небайдужих приєднуватися до ініціативи, щоб діти з усієї України якомога швидше отримали лікування від онкозахворювань, спінальних травм і різних тяжких захворювань.

Підтримати маленьких пацієнтів спільно з Українським Червоним Хрестом можна тут:

  • https://donate.redcrossredcrescent.org/b?cid=826&lang=uk_UA 

До слова, “ВК” писав про те, що  “Охматдит” повністю відбудують. На першочергові відновлювальні роботи в “Охматдиті” вже виділили 100 млн грн з резервного фонду держбюджету.

Нагадаємо, 8 липня вранці більшість районів Києва постраждали в результаті ворожої атаки: у місті пожежі, масові руйнування та загиблі. Також росіяни пошкодили головний корпус лікарні “Охматдит”.  Удар по “Охмадиту” прийшовся на корпус, де діти отримували діаліз. Загалом у лікарні пошкоджено 5 корпусів.

Серед загиблих в “Охматдиті” молода лікарка зі Львова.  Аварійно-рятувальні роботи на території “Охматдиту” тривали цілу добу – розбір завалів завершили близько 11:00 9 липня. За остаточними даними, внаслідок атаки рф на території дитячої лікарні загинули дві людини.

Великий Київ у Google News

підписатися