Будівельний конфлікт на Микільській Слобідці: поліція запустила техніку на будмайданчик, Кличко вимагає пояснень

Автор: Галина Ворона
19:48 25.10

На Микільській Слобідці сьогодні знову було гаряче через зазіхання забудовника на території, де міська влада планує створити парк. Цікаво, що під час сьогоднішнього протистояння поліція відтіснила працівників “Муніципальної охорони” та активістів, аби створити коридор для проїзду будівельної техніки на майданчик будівництва, проти якого виступає громада.

Будівельний конфлікт на Микільській Слобідці: поліція запустила техніку на будмайданчик, Кличко вимагає пояснень

Через дії правоохоронців на Микільській Слобідці мер Києва Віталій Кличко звернувся до керівництва поліції Києва. 

Звертаюся до керівництва поліції столиці публічно пояснити такі дії правоохоронців та надати їм правову оцінку. Чому поліція відтісняла “Муніципальну охорону”, спричинила сутички з активістами і розблокувала проїзд на будмайданчик, фактично відстоюючи інтереси забудовника? Вже простежується системність у таких діях. Бо, практично, так все виглядало і на вулиці Обсерваторній, 6 – коли забудовник зносив садибу Барбана”, – наголосив Віталій Кличко.

Він закликав правоохоронців припинити зухвалі дії забудовника щодо громади столиці, притягнути до відповідальності винних в провокуванні ескалації та в бездіяльності щодо захисту громадян, також зупинити будівельні роботи на Микільській Слобідці.

Місто не надавало дозвільних документів на це будівництво, а громада виступає категорично проти нього. Забудовник же нехтує інтересами міста та громади і повинен теж повинен нести за це відповідальність!” – наголосив Віталій Кличко.

Відео з місця кияни оприлюднили у соцмережах.

Прокоментували сьогоднішні події на Микільській Слобідці і в столичній поліції.

Там заявили, що працівники поліції “припинили конфлікт” між громадянами та забудовниками, який виник через будівництво.

За словами правоохоронців, вони зареєстрували декілька заяв, вирішується питання щодо правової кваліфікації.

На даний час поліцейські опрацьовують відео з місця події та з’ясовують усі деталі інциденту.

Також зазначається, що подія та заяви від громадян зареєстровані у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Дніпровського управління поліції. Вирішується питання щодо правової кваліфікації.

Читайте також: “ЖК замість ОП”. Активісти вийшли проти забудови Микільської Слобідки 

Нагадаємо, Київрада виділила ділянки під парк відпочинку “Микільська слобідка”. Відомо, що у доброустрій Микільської Слобідки вкладуть 50 млн грн приватних коштів.

8 жовтня туди прийшов забудовник, проти якого місцеві мешканці тримали оборону 2 дні. Пізніше Кличко наказав “вигнати” забудовника на Микільській Слобідці.

Великий Київ у Google News

підписатися