Броварчанка стала чемпіонкою Європи з боксу

13:30 26.10.2022

Броварчанка Марія Ловчинська стала чемпіонкою Європи з боксу в категорії 81+

Світлодіодне освітлення

Про це повідомляють на сайті Броварської міської ради.

Українські спортсменки у Будві (Чорногорія), де проходили змагання, посіли друге загальнокомандне місце на турнірі.

За підсумками чемпіонату жіноча збірна України здобула на турнірі 6 медалей — 3 золоті, 1 срібну та дві бронзові. Золоті нагороди на цьому рівні українки вибороли вперше з 2014 року.

“У категорії 81+ в складі національної збірної боксувала представниця Броварської школи боксу Марія Ловчинська, вихованка “тренера чемпіонів”, ЗТУ Олександра Поліщука. За ці видатні досягнення вона удостоєна почесного звання Заслужений майстер спорту України!”, — пишуть у повідомленні.