“Бо молоді”. У Боярці відкрили культурний простір

Автор: Тетяна Сененко
14:40 06.04

Центр займатиметься, зокрема, розвитком туристичних проектів, серед яких фестиваль “Під покровом Тризуба”.

“Бо молоді”. У Боярці відкрили культурний простір

Про це повідомила співорганізаторка проекту, експертка Українського культурного фонду Марина Мірзаєва.

“Боярчани, земляки, приєднуйтеся до Центру! Будемо розвивати місто, туризм, фестиваль “Під Покровом Тризуба”, а що головне – долучати до цих активностей молодь“, – зазначила вона.

Експертка зазначила, що разом зі своєю командою буде гуртувати молодих та активних людей для того, “аби вони мали сильний та змістовний бекґраунд громадської активності“.

На Facebook-сторінці центру повідомили про створення ще 31 березня однак тільки зараз з’явилась більш детальна інформація про його діяльність. Учасників запрошують обрати сферу, яка буде цікавою саме їм.

“Молодіжний Центр “bo.molodi” працює за декількома напрямками. Культурно-туристичний: обирай саме цю сферу, якщо тебе цікавить підтримка і розвиток Боярки та її околиць як туристичних і цікавих об’єктів. Тут ти зможеш запропонувати власні ідеї для урізноманітнення життя рідного міста, а також долучитися до вже існуючих ініціатив“, – зазначається на сторінці центру.

За освітньо-просвітницький напрямом запрошують об’єднуватися молодь, яка полюбляє історію та бажає зробити культурну спадщину міста цікавою для більшої кількості людей.

Нагадаємо, раніше Київський молодіжний центр анонсував низку онлай-заходів з 29 березня до 9 квітня. Це курси, що навчають новим професіям та допомагають розвивати навички; лекції з психології та стосунків; прямі ефіри з політичними діячами, рекламістами та представниками інших галузей.

 
Нагадаємо, на час локдауну відновили роботу онлайн-дитсадок і платформа емоційної підтримки.

 

Великий Київ у Google News

підписатися