Близько мільярда птахів гине, вдаряючись об хмарочоси. В Америці знайшли вирішення цієї проблеми

12:44 21.07

Щороку близько мільярда птахів помирає від вдаряння об скляні фасади хмарочосів у Америці. Щоб змінити цю сумну цифру, Палата представників США ухвалила законопроєкт щодо заміни матеріалів на безпечніший для птахів.

Близько мільярда птахів гине, вдаряючись об хмарочоси. В Америці знайшли вирішення цієї проблеми

Про це розповідає Dezeen.

Палата представників США ухвалила законопроєкт про зменшення скла на федеральних будівлях, щоб скоротити смертність птахів в результаті вдаряння об них.

Законопроєкт, що називається “Акт безпечних для птахів будівель”, ухвалили 1 липня як частину ширшого акту. Його буде представлено в сенаті.

Зазначається, що за рік помирає близько одного мільярда птахів, переважно перелітних. Вони летять назустріч дзеркальним фасадам будинків та помирають від зіткнення.

Вночі вони летять на світло всередині будівель і їх спіткає така ж доля.

загрузка...

Законопроєкт пропонує використовувати для зведення федеральних будівель дружні до птахів матеріали. Він також зачепить інші громадські структури після того, як більш ніж половину фасадів буде оновлено.

Серед дружніх до птахів інновацій – скорочення кількості скла на нижніх поверхах, уникнення прозорих коридорів та кутів у будівлях.

В законопроєкті йдеться про щонайменше 90% фасадних матеріалів від першого поверху і до 12 метрів у висоту повинні бути не склом або ж склом, модифікованим під птахів.

Читайте також: Безпілотний трамвай і соціальна дистанція – новий проєкт дизайнерів

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...