Біля залізничного вокзалу Києва з’явився пункт обігріву

Автор: Тетяна Сененко
19:22 10.01

Про це повідомляють у Департаменті муніципальної безпеки. Тут можна зігрітися, перепочити, випити гарячого чаю та поїсти — для багатьох людей це велика допомога…
Читать дальше

Біля залізничного вокзалу Києва з’явився пункт обігріву

Про це повідомляють у Департаменті муніципальної безпеки.

Тут можна зігрітися, перепочити, випити гарячого чаю та поїсти — для багатьох людей це велика допомога в час лютих морозів.

Пункт обігріву встановили Солом’янська РДА за допомогою КАРС «Київська служба порятунку».

Нагадаємо, у Києві 20 грудня запрацювали пункти обігріву. Вони розташовуються в приміщеннях комунальних підприємств, лікарень, територіальних центрів соцобслуговування. До них зможе звернутися кожен, хто потребує допомоги у морозні дні.

У період з 1 грудня 2021 року до 1 квітня 2022 року у столиці організовано соціальне патрулювання та працює міський оперативний штаб допомоги бездомним. Соціальний патруль виїжджає щоденно у місця масового скупчення бездомних та забезпечує їх гарячим харчуванням, теплими речами і взуттям. Утворено виїзну бригаду, до складу якої входять соціальний працівник, водій та кухар. Щоденно в місцях найбільшого скупчення бездомних громадян проводиться харчування 200 осіб згідно з затвердженим графіком.

Великий Київ у Google News

підписатися