У Києві розпочав роботу соціальний патруль

Автор: Марія Супрун
15:26 01.12.2021

Сьогодні, 1 грудня, розпочав роботу соціальний патруль, який надає допомогу особам без постійного місця проживання. Патруль працює на базі Будинку соціального піклування.

У Києві розпочав роботу соціальний патруль

Про це повідомив директор Департаменту соціальної політики КМДА Руслан Світлий.

«Щорічно з початком холодів ми дбаємо про людей, які з тих чи інших причин опинилися на вулиці, надаючи їм всю посильну допомогу. Зокрема, це і робота соціального патруля, який щоденно протягом найбільш холодного періоду року виїжджає у місця скупчення безхатченків, проводить серед них інформаційну роботу та надає їм теплі одяг та взуття, забезпечує гарячим харчуванням. Соціальний патруль пояснює безхатченкам, де вони можуть зігрітися, переночувати в теплі, отримати допомогу у відновленні документів тощо», – повідомив Світлий.

Соціальне патрулювання у столиці здійснюється з 1 грудня 2021 року до 1 квітня 2022 року.

Патруль щоденно виїжджає у місця скупчення безхатченків із гарячим харчуванням, роздаючи по 200 порцій гарячих обідів. До складу соціального патруля входять соціальний працівник, водій та кухар Будинку соціального піклування. Виїзна бригада працює згідно з графіком на території залізничних вокзалів.

Графік роботи соціального патруля:

  • приміський вокзал «Дарниця» (вул. Привокзальна, 1) – із 11:00 до 11:40;
  • залізнична станція «Київ-Волинський» – із 13:10 до 13:30;
  • Центральний залізничний вокзал (вул. Старовокзальна, 7) – із 13:50 до 14:50.

Нагадаємо, вийшов міні-серіал про безхатченка у Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися