Біля станції “Зеніт” навели лад, та чи надовго – гори сміття тут ростуть зі швидкістю світла

Автор: Галина Ворона
09:46 21.04

Комунальники вчергове навели лад біля станції міської електрички “Зеніт”, залучивши десятки людей, самоскидів і тракторів. Це аномальне місце прибирали всього три місяці назад, але тут знову зі швидкістю світла виросли гори сміття.

Біля станції “Зеніт” навели лад, та чи надовго – гори сміття тут ростуть зі швидкістю світла

Про це у Facebook розповів керівник Оболонського району Кирило Фесик.

Він поскаржився, що всього 3 місяці тому на цій території провели масштабне прибирання, з залученням всіх комунальних служб і з десятком одиниць техніки. Пройшов всього один квартал – і люди, які не поважають своє ж місто і своє довкілля, навезли таку ж кількість сміття.

Тож рамках “великого квітневого прибирання” тут знову наводили лад із залученням десятків людей, самоскидів і тракторів.

Дуже прошу людей, які звозять сюди бруд з усього району: любіть своє місто, поважайте інших киян, а найголовніше, поважайте себе! Давайте жити в чистоті, ми зі свого боку робимо усе можливе!” – закликав Фесик.

Читайте також: День довкілля у Києві: місто вичистили від сміття і засадили деревами 

Нагадаємо, 1 квітня у столиці стартував місячник благоустрою: місто вичищають від сміття та торішнього листя, приводять до ладу парки та сквери, встановлюють антипаркувальні стовпчики, саджають дерева та інше.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...