День довкілля у Києві: місто вичистили від сміття і засадили деревами

Автор: Галина Ворона
21:40 17.04

Кияни сьогодні гідно відзначили День довкілля, який припадає на третю суботу квітня – саме коли час висаджувати дерева. Попри дощ і холод у кожному районі саджали дерева та кущі, а також прибирали території від сміття: хтось допомагав комунальникам, хтось гуртувався з однодумцями, а хтось – самостійно. Що найприємніше – на усіх локаціях діти активно допомагали дорослим. “ВК” перевірив, хто, де та що робив.

День довкілля у Києві: місто вичистили від сміття і засадили деревами

На території Дарницького лісництва в рамках проєкту “Озеленення планети” з’явився “Зірковий ліс”. Відомі артисти, ведучі та публічні особи висадили 100 ялин.

У Солом’янці районні озеленювачі за участі ТОВ “СОЛАР М” висадили 74 саджанці робінії псевдоакації вздовж вул. Генерала Шаповала.

На центральній алеї парку “Муромець” висадили 12 дерев тополі чорної , а в парку “Юність” у Солом’янському районі – 15 берез та 5 ялин.

Не відставали від колег і оболонські озеленювачі: висадили 24 кущі калини, 14 дерев (сумах, туя, ялина сербська), відновили 0,3 га газонів із посівом трави, зібрали понад 20 т будівельного сміття, відремонтували лави, встановили 10 урн (на вул. Кондратюка, 3-5, 7) а також, зібрали сміття (вздовж вул. Північна, Прирічна), виявили та тимчасово накрили інженерні колодязі.

Крім висадки дерев, на Оболоні ще й влаштували масштабне прибирання, на яке вийшли усі працівники РДА УЗН, ШЕУ, Керуючою компанією, “Благоустроєм”, депутатами та активними оболонцями. Масштабні не тільки, тому що брало участь кілька сотень людей, а і тому, що підключили навіть важку техніку, щоб впоратись зі сміттям, яке людина підняти не в змозі.

Сьогодні прибрали завали на Полярній, 13, Йорданській, 11А, Кондратюка, 3/5 і за гаражним кооперативом, вздовж вулиць Північної та Прирічної, а також навели лад довкола проблемного об‘єкту на Попова, 7 (стара будівля колишнього дитячого садочку, на яку скаржились люди). Там не тільки вивезли кілька тон сміття, поставили будівлю під охорону, а і при підтримці Національної поліції передали шістьох людей без житла до соціальних служб, які нададуть їм необхідну допомогу.

На Печерську – навели лад у парку Вічної Слави.

Мешканці Осокорків не чекали нічиїх закликів – самі організувались і прибрали екопарк, на захист якого поклали стільки зусиль.

Читайте також: Алея свободи слова – сакури цвістимуть в пам’ять про полеглих журналістів 

До слова, поки небайдужі кияни саджають дерева, інші їх пошкоджують. Наприклад, у Дніпровському районі завелись “деревожери”, що обгризають кору з дерев.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...