Безробітні зможуть безкоштовно навчатись у приватних IT-школах

19:05 20.01

Мешканці столиці, які втратили роботу, можуть здобути престижні IT-спеціальності у приватних IT-школах. Для цього вони мають бути офіційно зареєстровані у центрах зайнятості.

Безробітні зможуть безкоштовно навчатись у приватних IT-школах

Як повідомляє Урядовий портал, відповідну постанову “Про реалізацію у м. Києві експерименту з професійного навчання зареєстрованих безробітних для потреб роботодавців сфери інформаційних технологій” схвалив сьогодні Кабмін.

Навчання фінансуватиме Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Відтепер кошти Фонду, передбачені на перепідготовку безробітних, можуть освоюватись не тільки акредитованими при Міністерстві освіти і науки України навчальними закладами, але й неформальними закладами освіти – ІТ-Академіями, ІТ-курсами та іншими, які готують кваліфікованих ІТ-спеціалістів, але не мають ліцензій, сертифікатів та акредитації” – пояснили у Кабміні.

В уряді розраховують, що запропонований інструмент дозволить задовольнити частину потреби українських IT-компаній у кваліфікованих спеціалістах. А українці, які втратили роботу, навчатимуться престижних IT-спеціальностей.

Відбором закладів освіти та учасників з числа зареєстрованих безробітних для участі в експерименті займатимуться спеціально створені комісії.

Документ розроблений Мінекономіки та Державним центром зайнятості за ініціативи Мінцифри.

Читайте також: Візьмемо з розкритими обіймами: ТОП найоплачуваніших вакансій столиці

Нагадаємо, вУкраїні зростає кількість безробітних. Уряд стверджує, що керує ситуацією.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...