Візьмемо з розкритими обіймами: ТОП найоплачуваніших вакансій столиці

22:42 19.01

На ринку праці столиці спостерігається дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили. Найбільше претендентів на одну вакансію – серед законодавців, керівників, менеджерів, але не вони увійшли в топ-вакансій, яких потребують найбільше.

Візьмемо з розкритими обіймами: ТОП найоплачуваніших вакансій столиці

Про це повідомляє  Укрінформ, посилаючись на Київський міський центр  зайнятості.

До першої трійки найбажаніших співробітників увійшли  ріелтор  (25 тис. грн), електрослюсар  з ремонту й обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій (24,4 тис. грн) та головний механік (23,8 тис. грн).

Далі, відповідно до даних центру зайнятості, йдуть:

  • керівники відділів або структурних підрозділів (22,7 тис. грн),
  • електромонтер контактної мережі (22 тис. грн),
  • виконавчий директор та продюсер (21,8 тис. грн),
  • інженер-програміст (21,7 тис. грн),
  • муляр (21 тис. грн),
  • газозварник, випробувач та слюсар-складальник двигунів, електромонтажник будівельний, ливарник металів і сплавів (по 20 тис. грн).

У службі зайнятості зазначають, що у Києві стабільно високий попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи: вихователів, інженерів, вчителів, економістів, медсестер, бухгалтерів. У дефіциті – представники робітничих професій.

На даний час на одну вакансію  у Києві в середньому претендують троє безробітних, тоді як на відповідну дату минулого року – один безробітний.   Всього,  на 18 січня 2021 року,  роботодавці столиці поінформували столичну службу зайнятості про наявність 7038 вакансій. 

Найбільше претендентів на одне вільне робоче місце налічується у сферах інформації і телекомунікації та фінансової і страхової діяльності (по 29 осіб), надання інших видів послуг (16), тимчасового розміщування й організації харчування (7 осіб).   

За професійними групами, найбільше претендентів на одну вакансію – серед законодавців, керівників, менеджерів (29 осіб), а найменше – серед кваліфікованих робітників та представників найпростіших професій. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...