Belarus is not Russia. Центром Києва пронесли величезний прапор білоруської опозиції

18:21 20.09

У неділю, 20 вересня, на Майдані Незалежності в Києві відбулась акція з вшанування білоруської символіки – біло-червоно-білого прапора та герба “Пагоня”. Ця подія – ще одни знак підтримки білорусів, котрі уже понад місяць протестують проти фальсифікації виборів президента країни, за результатами яких державу знову очолив Олександр Лукашенко.

Belarus is not Russia. Центром Києва пронесли величезний прапор білоруської опозиції

Близько сотні учасників, серед яких були українські та білоруські громадські активісти, сформували колонну і пройшли вулицями столиці. Вони несли величезний біло-червоно-білий прапор, що є символом білоруської опозиції, вигукуючи лозунги в підтримку білоруського народу.

Активісти несли плакати Belarus is not Russia і вигукували “Живе Білорусь”.

На плечах учасників акції також були накинуті біло-червоно-білі прапори. Акція завершилась під посольством Білорусі на вул. Коцюбинського, де до неї “доєднався” білоруський письменник Володимир Короткевич.

Читайте також: “Саша, sorry, ти не наша love story”. Як у Києві підтримали білоруський марш жінок

Нагадаємо, 9 серпня у Білорусі відбулись президентські вибори, де за офіційними даними переміг діючий глава держави Олександр Лукашенко. Це спричинило криваві протести проти фальсифікації виборів, що тривають донині.

загрузка...

На акції проти режиму Лукашенка майже щодня виходять й українці. Під час одного з таких заходів не обійшлось без сутичок з поліцією, у ході яких затримали 5 осіб, серед них – Олександра Кольченка. Йому інкримінували дві статті – дрібне хуліганство та злісну непокору. Покарання за першою статтею – 40 годин громадських робіт.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...