Автором фрази “Русскій воєнний корабль…!” виявився не морпіх Роман Грибов

Автор: Марина Максенко
18:05 23.05.2022

Автор славнозвісної фрази “Рускій воєнний корабль іді…” не морський піхотинець Роман Грибов, а прикордонник, чиє ім’я наразі не розкривається. Цей прикордонник півтора місяця був у полоні окупантів.

Автором фрази “Русскій воєнний корабль…!” виявився не морпіх Роман Грибов

Про це заявив начальник прикордонної застави “Острів Зміїний” Богдан Гоцький.

За його словами, доступ до радіостанції мали лише прикордонники.

“Пропонували нам велику зарплату, роботу, стабільність. Одразу був зрозумілий настрій і для чого вони прийшли. прийшли вони забрати наші території. Ми, як збройний підрозділ його захищали (острів Зміїний — ред.). Одному з військовослужбовців урвався терпець він вказав напрямок російському кораблю. Це мій підлеглий. Оскільки доступ до відкритого морського каналу мали лише ми, прикордонники. Автор цієї фрази був у полоні півтора місяця, наразі на свободі”, — розповів Гоцький.

Нагадаємо, 12 квітня “Укрпошта” ввела в обіг поштові марки “Русскій воєнний корабль, іді нах@й”. На церемонію погашення запросили автора культової фрази — Романа Грибова. Позицію морського піхотинця втілив у своїй ілюстрації Борис Грох. Одразу за ними вишикувались черги, довші, ніж за iPhone. Наразі продаж марки у відділеннях “Укрпошти” вже закрили.  А на благодійному аукціоні марку з кораблем продали за 5 млн грн. Згодом була презентована оновлена марка “Русскій воєнний корабль … ВСЬО”.

Великий Київ у Google News

підписатися