Печерський суд Києва наклав арешт на майно Порошенка: коментар адвоката
Печерський районний суд Києва наклав арешт на майно п’ятого президента, лідера партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка у рамках так званої “вугільної справи”.
Спочатку повідомлялось, що арешт наклали на квартири, житловий будинок у Козині, земельні ділянки, ТОВи, Міжнародний інвестиційний банк, грошові активи на рахунках у банку, колекція картин.
У “ЄС” називають незаконним рішення Печерського суду про арешт активів Порошенка, “винесене зеленою нечистю під Святвечір 6 січня.
Згодом у “Євросолідарності” заявили, що, крім майна Порошенка, суддя Бортницька-Татарова заарештувала активи “Прямого” та “5 каналу”.
На думку однопартійців п’ятого президента, це чітко показує, що в першу чергу режим Зеленського прагне покласти край свободі слова, унеможливити будь-яку критику влади в інформаційному просторі.
Водночас депутат Київради Леонід Ємець звертає увагу, що арешт майна відбувся в річницю прийняття Томосу .
Сьогодні, в день прийняття Томосу і значного послаблення російської церкви в Україні, президент Володимир Зеленський мав би висловити слова подяки президенту Петру Порошенку за його вклад у національну безпеку України. Натомість вони арештовують його майно. Саме сьогодні. Показово”, – підкреслює він.
“Насправді він розхитує державу і стілець, на якому сидить”, – вважає депутат.
Сам Порошенко повідомив, що 17 січня повернеться в Україну та зустрінеться з генпрокуроркою Венедіктовою.
В Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для всіх охочих від 18 років
Робити її рекомендують через 6 місяців після завершення повного курсу вакцинації м-РНК-вакцинами – Moderna або Comirnaty від Pfizer.
Тим, хто щепився вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech, рекомендовано вводити бустерну дозу вакциною Pfizer.
За відсутності мРНК-вакцин бустерну дозу можна зробити іншим препаратом згідно з дозволеними в Україні схемами.
Після введення бустерної дози можна буде отримати новий COVID-сертифікат, який діятиме 270 діб з дати її введення. Згенерувати його можна буде в “Дії” орієнтовно наприкінці січня 2022 року. До того часу можна користуватися своїм попереднім сертифікатом.
Вперше за понад 140 років. В Києві зафіксовано чотири температурні рекорди
5 січня у Києві вперше за 142 роки середньодобова температура повітря склала +6,5 °С, що на 0,7 °С вище рекордного значення температури для цього дня 1961 року. Кліматична норма перевищена на 9,1 °С, що відповідає погоді початку квітня.
Максимальна температура у столиці піднялась до +10,7 °С, таким чином перевищивши попередній рекорд для цього дня 1925 року на 2,3°С. У січні поточного року це вже четвертий температурний рекорд у Києві.