АМКУ призупинив приватизацію заводу “Більшовик”

Автор: Галина Ворона
11:52 18.11.2021

Антимонопольний комітет України тимчасово призупинив приватизацію заводу “Більшовик” у Києві.

АМКУ призупинив приватизацію заводу “Більшовик”
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Як зазначається, в антимонопольному комітеті розслідують можливу змову учасників аукціону.

АМКУ розглядав заяву про надання ТОВ “Дженерал Коммерс” дозволу на придбання акцій, що забезпечить перевищення 50% голосів у найвищому органі управління АТ “ПКМЗ». Комітет встановив, що ця заява не відповідає вимогам Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу АМКУ на концентрацію суб’єктів господарювання”, — говориться у повідомленні.

Яким саме вимогам не відповідає заява від компанії, в АМКУ не пояснили, лиш зазначили, що заяву залишили без розгляду, однак компанія має право повторно подати заявку.

Нагадаємо, на початку листопада АМКУ почав перевіряти, чи були порушення під час продажу “Більшовика”.

Читайте також: Будівництво розв’язки на Шулявському шляхопроводі: справа все ще залежить від 5-го цеху «Більшовика»

Як повідомляв “ВК”, завод “Більшовик” продали на аукціоні 27 жовтня за 1,429 млрд грн. Довкола цієї теми розгорнулася достатньо гостра дискусія. Скептики звертають увагу, що земельні ділянки, на яких розташований завод, оцінювались раніше більш ніж в 3 млрд грн, і що в аукціоні реально брали участь тільки три учасники, а стартова ціна аукціону (1,389 млрд грн) збільшилась лише на 40 млн грн, а сам аукціон завершився за 7 хвилин. Деякі коментатори навіть не натякають, а відверто кажуть, що все було зрежисовано. Компанія, яка придбала ПКМЗ, фактично є консорціумом інвесторів, серед яких власник “А-Девелопмент” Олексій Баранов та компанія UDP під управлінням Андрія Іванова. Одним з акціонерів UDP є також відомий бізнесмен Василь Хмельницький. Це відомі девелопери, які давно на ринку і мають чимало успішно реалізованих проектів.

Великий Київ у Google News

підписатися