Будівництво розв’язки на Шулявському шляхопроводі: справа все ще залежить від 5-го цеху «Більшовика»

Автор: Любава Лисичкіна
16:45 30.10.2021

Столична влада планує до кінця цього року завершити процес викупу п’ятого цеху заводу «Більшовик». Незважаючи на зміну його власника.

Будівництво розв’язки на Шулявському шляхопроводі: справа все ще залежить від 5-го цеху «Більшовика»

 Як  мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ», за рішенням суду власник заводу зобов’язаний продати місту п’ятий цех за 112 млн гривень.

Кличко пояснив, що цей цех необхідно знести, аби завершити будівництво розв’язки на Шулявському шляхопроводі.

«У першу чергу киян цікавить одне питання, пов’язане із заводом «Більшовик», – коли добудують розв’язку на Шулявському шляхопроводі? Місто має суперечку щодо 5-го цеху «Більшовика» із Фондом держмайна протягом майже двох років. Спочатку нам запропонували викупити цех за 700 мільйонів гривень – половину ціни, за яку нещодавно продали увесь завод! Ми відмовились і звернулися до суду – нагадав Віталій Кличко. – Згідно з рішенням суду, будь-який власник заводу «Більшовик» зобов’язаний продати місту Києву п’ятий цех, за ціною, встановленою експертною оцінкою, – 112 млн гривень. І ми розраховуємо, що з новим власником відповідне рішення суду буде виконане до кінця року», – додав він.

За словами мера Києва, якщо місто вирішить питання щодо п’ятого цеху до кінця цього року, то з наступного року розпочнe оформлення необхідних документів та будівництво.

«За оцінками експертів для цього потрібен рік. Тобто до кінця наступного року розв’язка може бути здана в експлуатацію. Це стверджують фахівці. Але подивимося, як далі будуть розвиватися події», – підкреслив Віталій Кличко.

Нагадаємо, завод “Більшовик” продали: що там було та що буде.

Зазначимо, що раніше мер Києва Віталій Кличко до кого тільки не звертався з проханням вирішити питання зі знесенням цеху № 5 заводу “Більшовик”, через який не могли добудувати з’їзд Шулявського мосту. Він навіть погрожував, що “сяде на екскаватор і знесе до чортової матері цей 5-й цех”. 

Великий Київ у Google News

підписатися