АМКУ перевіряє, чи були порушення під час продажу “Більшовика”

Автор: Галина Ворона
17:29 02.11.2021

Антимонопольний комітет України перевіряє наявність або відсутність ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції у діях учасників аукціону з продажу пакета акцій АТ “Перший київський машинобудівний завод” (“Більшовик”).

АМКУ перевіряє, чи були порушення під час продажу “Більшовика”

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Як зазначається, дослідження розпочато за власною ініціативою Антимонопольного комітету.

Під час дослідження Комітет перевірить наведені у засобах масової інформації факти щодо можливих неконкурентних дій учасників аукціону”, – пояснили в АМКУ.

Читайте також: Будівництво розв’язки на Шулявському шляхопроводі: справа все ще залежить від 5-го цеху «Більшовика»

Нагадаємо, завод “Більшовик” продали на аукціоні 27 жовтня за 1,429 млрд грн.  Навколо цієї теми розгорнулася достатньо гостра дискусія. Скептики звертають увагу, що земельні ділянки, на яких розташований завод, оцінювались раніше більш ніж в 3 млрд грн, і що в аукціоні реально брали участь тільки три учасники, а стартова ціна аукціону (1,389 млрд грн) збільшилась лише на 40 млн грн, а сам аукціон завершився за 7 хвилин. Деякі коментатори навіть не натякають, а відверто кажуть, що все було зрежисовано. Компанія, яка придбала ПКМЗ, фактично є консорціумом інвесторів, серед яких власник “А-Девелопмент” Олексій Баранов та компанія UDP під управлінням Андрія Іванова. Одним з акціонерів UDP є також відомий бізнесмен Василь Хмельницький. Це відомі девелопери, які давно на ринку і мають чимало успішно реалізованих проектів.

Великий Київ у Google News

підписатися