Майже 150 медпрацівників у столиці хворіють на COVID-19

12:50 30.04

У Києві майже жодного дня не обходиться без інфікування медиків, що борються з пандемією. На сьогодні в столиці 148 інфікованих на коронавірус медиків – лікарі, медсестри, молодший персонал. Це 10% від числа всіх хворих на COVID-19. 22 інфікованих медпрацівники знаходяться у стаціонарах, інших хвороба зачепила в більш легкій формі і вони лікуються на самоізоляції.

Майже 150 медпрацівників у столиці хворіють на COVID-19

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції.

За його словами, серед медиків, що захворіли, є лікарі Олександрівської лікарні, що першою почала приймати інфікованих на коронавірус, та медперсонал інфекційних відділень міських лікарень №4, №5, №6, №9, інших медзакладів першої та другої хвилі прийому хворих на коронавірус.

Є серед хворих і лікарі та медсестри непрофільних відділень, сімейні лікарі, які, надаючи допомогу, не знали, що людина інфікована. Є медики також приватних клінік та державних медичних установ”, – наголосив мер Києва.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Додамо, станом на 24 квітня, тобто 6 днів назад, у столиці було інфіковано 111 медиків. Виходить, за цей час COVID-19 підтвердили у 37 медиків. Отже щодня коронавірус вражає 5-6 медпрацівників. У масштабах України кожен п’ятий хворий – медик. Столичні лікарі, які працюють з хворими на коронавірус, за березень отримали від 30 до 50 тисяч гривень зарплати. 

Раніше мер Києва Віталій Кличко попросив не кошмарити лікарів, адже “хто нас потім буде спасати”. Самі ж лікарі просять нас залишатись вдома заради них і виконують свою роботу – спасають життя.

Нагадаємо, кількість киян, у яких за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 60 осіб, з них 3-  медики. Одна людина померла. Загалом у столиці вже 1401 підтверджений випадок COVID-19, 75 – одужали, 25 – померли.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...