Цифра дня. Розмір зарплати лікарів за березень

14:10 21.04

Столичні лікарі, які працюють з хворими на коронавірус, за березень отримали від 30 до 50 тисяч гривень зарплати. У середньому доплата за березень медперсоналу становить: лікарям – 17 тисяч гривень, медичним сестрам – 13 тисяч гривень, молодшому медичному персоналу – 11 тисяч.

Цифра дня. Розмір зарплати лікарів за березень

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

Хочу повідомити, що столичні лікарі, які працюють з хворими на COVID-19, отримали доплати до заробітної платні за роботу з 13 березня. Місто встановило їм доплату у розмірі дев’яти посадових окладів. На це Київ з міського бюджету виділив майже 10,8 мільйони гривень. Таким чином лікарі за березень отримають загалом від 30 до 50 тисяч гривень, медсестри – 25-30 тисяч і молодший медичний персонал – 20-25 тисяч гривень», – сказав Кличко.

За словами мера Києва, працівники Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а саме медики виїзних бригад та санітари, задіяні в заходах із дезінфекції автомобілів, також отримають премію за березень. Для цього місто додатково виділило 12,4 млн грн.

Так, у середньому за цей період лікарі Центру отримають премію в 9,8 тисячі гривень, фельдшери – 5,5 тисячі, а санітари – 1,9 тисячі гривень.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, 21 квітня в Україні 6125 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 161 летальний, 367 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 415 нових випадків та 10 смертей. У столиці – вже 892 підтверджених випадків COVID-19, 30 – вилікувались, 19 – померли. 

У той же час, українців попередили про другу хвилю вірусу. Також стало відомо, що карантин в Україні можуть подовжити до 12 травня, але він може бути з пом’якшеними умовами (СПИСОК).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...