Зробіть свій новорічний корпоратив унікальним та незабутнім з Day&Night event agency

10:21 09.12.2023

У мрії немає межі. Особливо, якщо це мрія про незабутнє свято, що дарує емоції та наповнює щастям усіх присутніх.

Зробіть свій новорічний корпоратив унікальним та незабутнім з Day&Night event agency Фото: ілюстративне
оренда квартири Київ

Ви вже візуалізували своє бажання? Тоді дзвоніть до київської агенції Day&Night, і оберіть один із захоплюючих новорічних корпоративних пакетів. Ці ексклюзивні пропозиції розроблені для того, аби зробити вашу подію унікальною і наповнити зустріч 2024 року стилем та елегантністю.

Day&Night – лідер українського ринку, що більше 5-ти років робить неможливе. Організація корпоратива, приватні вечірки, індивідуальні святкування. Це емоції поза часом. Завдяки своєму інноваційному підходу та вишуканій фантазії, агенція втілює мрії своїх клієнтів у реальність та робить кожну подію яскравою та неповторною. Відповідальні та чуйні, вони уважно відносяться до усіх побажань, пропонуючи дійсно виняткові ідеї для кожного хто до них звернувся. 

Що ж входить до ексклюзивних корпоративних пакетів цього року?

Тематичні оформлення, що дійсно підкреслять особливість духу вашого бренду та етичних принципів компанії. 

Вишукані декорації та ретельно продумані схеми освітлення, що створять  відповідну атмосферу  ідеального святкового настрою.

Найширший вибір кулінарних пропозицій, які не обмежуються традиційною українською або європейською кухнею, і задовільнять найвибагливішу гедоністську фантазію. 

Калейдоскоп можливостей розваг для ваших гостей: жива музика, професійні діджеї, карколомні трюки та фокуси. Спеціалісти агенції мають величезну базу артистів, які будуть підтримувати гарний настрій ваших гостей протягом усього вечора.

Інформація про бронювання та контакти

Якщо ви зацікавлені зробити своє свято неповторним і скористатися одним зі «спеціальних пакетів» від  Day&Night, то не зволікайте. Кількість місць обмежена. Для ранніх бронювань діє система спеціальних знижок, а для компаній, які планують проведення декількох заходів або шукають агенцію, що може втілити специфічні забаганки, менеджери агенції запропонують індивідуальні рішення.

Бронювання можна здійснити у будь-який зручний для вас спосіб: за телефоном або електронною поштою. Менеджери агенції на перебувають на зв’язку зі своїми клієнтами 24/7 тож якщо у вас виникли питання ми завжди готові до діалогу та обговорення всіх ваших ідей та побажань.

Як кажуть самі у івент агенції Day&Night: «Наші проекти – то є наша гордість». Тому не зволікайте і дозвольте вирішити складні завдання професіоналам, що дійсно знають реальні способи втілення ваших казкових мрій.

 

Великий Київ у Google News

підписатися