“Знову московит?”. Письменниця Ніцой розкритикувала Довбика за російську мову

Автор: Галина Ворона
10:39 01.07

Письменниця Лариса Ніцой розкритикувала автора вирішального голу у матчі зі Швецією Артема Довбика за коментар російською мовою порталу “UA-Футбол”.

“Знову московит?”. Письменниця Ніцой розкритикувала Довбика за російську мову

Артем сказав виданню, що поки не усвідомлює перемоги.

Зараз лише починаю оговтуватися… У мене немає слів просто. Такий збіг обставин, що треба було виходити. Тренер сказав, що треба виходити, допомагати партнерам по команді, чекати свій момент, шанс. Я його все-таки дочекався”, — розповів футболіст.

Однак футболіст все це говорив російською мовою, що обурило Ларису Ніцой. Письменниця опублікувала відеоролик, де реагує фейспалмом на його заяву.

Довбик. Що, знову? Знову московит? Господи, ну звідки беруться ці марсіани? А тепер усі, хто написав про українського героя, хто ставив уподобайки, хто вболівав, хто хвалив – так само дружно сходили до нього і сказали йому, що українські герої, тим більше якщо вони з Черкас (Холодний Яр і все таке), розмовляють українською. Скажіть йому про це. По-доброму скажіть. Бо він ніколи про це не чув. Де їх усіх тримають? У якому вакуумі?” — написала вона.

Наразі допис письменниці зібрав 1,6 тисячі вподобань та 3 тисячі коментарів. Далеко не всі користувачі були із нею згодні. Багато хто із коментаторів пише, що російська мова спілкування не применшує професійні досягнення нашої збірної.

Згодом письменниця розповіла, що мала довгу телефонну розмову з Довбиком. Він нібито розповів, що обговорив цю ситуацію з колегами і ті вирішили вчити українську та в публічному просторі використовувати саме державну мову.

Щоправда, Ніцой висловила невпевненість у тому, що дійсно говорила з Довбиком – підозрює, що хтось міг просто її розіграти.

Зауважимо, сам Артем у своєму Instagram нічого про спілкування з Ніцой не писав.

Читайте також:  На матчі Швеція – Україна побили російського фаната (ВІДЕО) 

Нагадаємо, збірна України перемогла Швецію і вийшла в 1/4 фіналу Євро. У цьому поєдиннку Зінченко став найкращим гравцем, а Довбик побив рекорд.  Україна зустрінеться в чвертьфіналі з командою Англії.

Як Київ емоційно святкував перемогу збірної України – фото, відео.

Великий Київ у Google News

підписатися