Україна потрапила в 1/4 фіналу Євро-2020

Автор: Любава Лисичкіна
00:36 30.06.2021

Рухунок матчу став 2:1 на користь українців

Збірна України перемогла Швецію і вийшла в 1/4 фіналу Євро. Команда Андрія Шевченка зробила неможливе!

Перший гол  був забитий Олександром Зінченком на 27-й хвилині матчу. Півзахисник збірної України  став наймолодшим футболістом, який забивав за українську команду на чемпіонатах Європи.

Однак перед закінченням першого тайму на 43-й хвилині шведський півзахисник Еміль Форсберг забив гол у ворота України, зрівнявши рахунок.

Основний час закінчився рахунком 1:1.  Під час двох екстратаймів збірна Україна забила другий гол – рахунок став 2:1 на нашу користь. Забив гол Артем Довбик, який вийшов на заміну.

Україна зустрінеться в чвертьфіналі з  командою Англії, яка  ​​сьогодні перемогла на “Вемблі” в Лондоні (Англія) з рахунком 2:0.

Поєдинки 1/4 фіналу відбудуться 2 і 3 липня, півфінали – 6 і 7 липня.

Фінал чемпіонату Європи 11 липня візьме стадіон “Вемблі”.