Знімаєм капелюха. На головній ялинці засяє Віфлеємська зірка

20:13 11.12.2020

У переддень Святого Миколая замість чарівного капелюха на головній ялинці засяє зірка.

Знімаєм капелюха. На головній ялинці засяє Віфлеємська зірка

Про це повідомляється на Facebook-сторінці компанії Folk Ukraine, яка організовує новорічне святкування.

Друзі, не хвилюйтеся, в переддень Святого Миколая зірка змінить чарівний капелюх на головній ялинці!” – йдеться у повідомленні. 

У Folk Ukraine пояснили, що цьогоріч обрали тематику “Казковий ліс”, бо кожен чекає на здійснення мрій та сподівається стати свідком справжнього дива.

Основу ялинки, що є головною прикрасою казкового містечка, оздобили величезним пнем з віконцями, що випромінюватимуть світло, а з кожного боку можна знайти цікавий сюжет для фотографій. Поруч виднітимуться фігурки казкових героїв — ельфів та лісових жителів, які чекатимуть на селфі із відвідувачами.

Висота ялинки — 31 метр. Вона підсвічуватиметься 10-ма кілометрами гірлянд та буде прикрашена 1 500 тематичними іграшками. Серед них можна знайти образи білочок, жолудів, шишок, сов, білосніжних зайчиків та пташок.

На верхівці головної красуні — величезний казковий капелюх, оздоблений теплими вогниками. Це стилістичне доповнення теми чудес. Ми втілили саме таку ідею, щоб найменші відвідувачі свята та навіть дорослі відчули, що під час новорічних свят казки трапляються і у реальному житті”, – кажуть організатори свята.

Читайте також:  “Зелений г*ндон” і “повний капець”. 10 найемоційніших висловлювань про цьогорічну ялинку 

Нагадаємо, на Софійській площі вже встановили та прикрасили головну ялинку країни – її офіційно засвітять 19 грудня. Оскільки тематикою Нового року-2021 є казковий ліс, то й іграшки відповідні – сови, шишки, зайці, жолуді та грибочки. А на верхівці вже засяв магічний капелюх.

Цього року під час новорічно-різдвяних свят концерти, різноманітні шоу-програми та фуд-корти не передбачаються. Натомість у місті буде створено новий новорічний маршрут від Арки дружби народів до Контрактової площі. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...