Знесення гуртожитку на вулиці Метрологічний: відкрито кримінальне провадження

Автор: Марія Супрун
19:44 12.01

Столичні поліцейські розпочали кримінальне провадження за фактом самоправства на вулиці Метрологічний, де розпочали знесення гуртожитку, а мешканців силоміць викидали на вулицю. Правоохоронці проводять комплекс слідчих дій, аби встановити усі деталі інциденту.

Знесення гуртожитку на вулиці Метрологічний: відкрито кримінальне провадження

Як розповіли у поліції, до них надійшло повідомлення про те, що на вулиці Метрологічний біля гуртожитку конфліктують громадяни. Для з’ясування усіх обставин на місце події виїхала слідчо-оперативна група.

Правоохоронці попередньо встановили, що між громадянами та будівельниками виник словесний конфлікт щодо проведення демонтажних робіт. Слідчі зібрали усі необхідні матеріали та документи для перевірки законності проведення будівельних робіт на території гуртожитку.

Відділом дізнання Голосіївського управління поліції відкрито кримінальне провадження за ст. 356 Кримінального кодексу України – самоправство, тобто самовільне, всупереч установленому законом порядку, вчинення будь-яких дій, правомірність яких оспорюється окремим громадянином або підприємством, установою чи організацією, якщо такими діями була заподіяна значна шкода інтересам громадянина, державним чи громадським інтересам або інтересам власника. Триває перевірка.

Водночас, люди обурені, бо їх “викинули на мороз” і провадження не поверне їм житло.

“Житло людей зруйноване, люди викинуті буквально на мороз, їх майно понищено! Але порушено кримінальну справу! О, як! До речі, сьогодні на руїнах гуртожитку вже були зафіксовані мародери, що збирали залишки уцілілого майна…”, – написав у Facebook журналіст Михайло Погребиський.

Нагадаємо, днями почався демонтаж гуртожитку працівників академії наук на вулиці Метрологічний, 1 (ФОТО). 

Великий Київ у Google News

підписатися