У Феофанії зносять гуртожиток: мешканців силоміць викидають на вулицю

Автор: Тетяна Сененко
13:35 11.01

У ці хвилини відбувається демонтаж гуртожитку працівників академії наук у Феофанії. На вулиці Метрологічній,1, зносять гуртожиток, в якому проживають люди.

У Феофанії зносять гуртожиток: мешканців силоміць викидають на вулицю

Про це написав журналіст Михайло Погребиський.

Як повідомили місцеві, поліція була на місці та поїхала назад! Щойно зв’язався із заступником начальника по громадській безпеці Голосіївське управління поліції ГУНП у м. Києві Олексієм Гижком, який сказав, що ніяких зареєстрованих мешканців в гуртожитку немає, що є рішення суду і НАНУ про “перевиселення” мешканців і що там лише якимось чудом перебувала якась бабуся, невідомо чого”, – написав він.

Разом з тим, як видно із офіційних звернень НАНУ, в гуртожитку проживає мінімум 10 людей . Їх називають “невстановленими особами”, які захопили гуртожиток і вчиняють злочин, перешкоджаючи його повністю відключити від всіх комунікацій та знести!

 
 
“НАНУ подало звернення в поліцію за підписом керуючого справами НАНУ Сидоренка про вчинення ЗЛОЧИНУ мешканцями гуртожитку! Це круто!Щойно повідомили, що одна жінка, дізнавшись про це, з роботи буквально біжать до свого єдиного житла!І, як повідомили, на місці знову багато бандитів-тітушок! Одну жінку витягли із житла за руки та просто викинули!”, – додав він.
Забудовник тероризує мешканців не вперше. Багато років людей намагались викинути на вулицю – повідключали їм газ, електрику, опалення, гарячу воду; найняті бандити із відомого злочинного угрупування били вікна в квартирах та машинах мешканців, потім намагались спалити гуртожиток разом з людьми.
 
Нагадаємо, раніше ми писали, як зносять завод “Арсенал”. Роботи з демонтажу обіцяють завершити за чотири місяці. Фото та відео з місця подій уже з’явилися у мережі.

Великий Київ у Google News

підписатися