“Зй*бую з України”. Столичний блогер спалив свій паспорт, а потім вибачився (ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
10:39 20.07

У Києві блогер опублікував відео, на якому спалює паспорт України. Спочатку блогер під ніком norco616 оприлюднив кадри, на яких він спалює паспорт громадянина України. При цьому він говорить, що нібито палить документ, бо планує виїжджати з України.

“Зй*бую з України”. Столичний блогер спалив свій паспорт, а потім вибачився (ВІДЕО)

Одразу після цього хлопець вибачився за свій вчинок на своїй сторінці в Instargam.

«Нібито я зй*бую з України. Бувай, громадянство», — каже на відео молодий чоловік.

Читайте також: “Я – росіянка. Зі мною Бог”. Чергова блогерка вирішила хайпанути на мові, але змушена вибачатись

Втім вже у наступному відео він вибачається за такий вчинок. Каже, що зрозумів наслідки, які випливають з нього, і заявив, що паспорт був несправжній.

«Хочу попросити вибачення в хлопців-патріотів, які вважають цей вчинок образливим. Я це зробив не тому, що я не поважаю або не люблю Україну. Це моя рідна країна, і я, звичайно ж, її люблю. Я це зробив в принципі без будь-якої задньої думки або посилання», – говорить на відео блогер.

 

Читайте також: “Украина – самая конченая страна”. Блогерка облаяла всю країну, бо не змогла вчасно вилетіти до Туреччини

Блогер пояснив, що своїми діями не хотів нікого образити, а особливо – українських патріотів. Також він заявив, що є громадянином України і любить свою країну. При цьому він так і не зміг пояснити чому саме спалив паспорт.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...