“Я – росіянка. Зі мною Бог”. Чергова блогерка вирішила хайпанути на мові, але змушена вибачатись

Автор: Галина Ворона
18:09 15.06

Правду кажуть, що дураки не вчаться ні на своїх, ні на чужих помилках. Ну скільки вже було цих блогерів, які на всі соцмережі гучно заявляють про те, як ненавидять українську мову! Чим все кінчалось? Правильно, такими самими публічними вибаченнями. Та попри маємо нову блогерку, яка вирішила додати собі балів у соцмережах. 18-річна ірпінчанка Діана Калєганова, що навчається на журналіста, залишила на фото в Instagram підпис: “Просто я бы бл**дь на х* запретила еб***й украинский язык”.

“Я – росіянка. Зі мною Бог”. Чергова блогерка вирішила хайпанути на мові, але змушена вибачатись

У відповідь на повальну критику користувачів власниця сторінки заявила, що від “націоналізму нікому краще не стане, а ви так і залишитеся нещасливим людьми”. 

Крім того, у чаті з підписниками вона пояснила, що є росіянкою: “Я така сиджу після цих слів і така: Зай, тобі моє прізвище ні про що не каже? Ні про що, бл*ть? Калєганова. Це російське прізвище, розумієш? Я – росіянка. Зі мною Бог”.

Після хвилі хейту дівиця записала вже традиційне начебто вибачення, але вельми специфічне і не перед усіма – перед тими громадянами, які “топлять за українську мову без націоналізму, фанатизму тощо”. 

Я не збираюся вибачатися перед людьми неадекватними, які пишуть моїй мамі, телефонують моїй мамі, телефонують шефу моєї мами. Які пишуть, що обмажуть мене спер***, що пустять по колу, щоби я здохла від СНІДу, що вони прийдуть під мій дім і вб’ють мене. Перед цими людьми я вибачатися не буду. Врешті у нас в країні – свобода слова. … У будь-якому разі я залишаюся при думці, що українська мова мені не імпонує, я буду говорити російською. Через це мене ніхто не має права принижувати, погрожувати, ви мені нічого за це не можете зробити. Тільки лише писати мені й казати, яка я тв*рь”, – заявила вона.

Читайте також: Новітні розваги? Блогерка з друзями розгромила готельний номер у Києві (ВІДЕО)  

Нагадаємо, це не перший випадок нападок на державну мову з боку блогерів заради залучення нових читачів. У лютому схожа історія трапилась з блогеркою з TikTok maybe_lizaaaaa, батько якої виявився держслужбовцем. Вона записала відео, в якому образливо висловилася про українську мову. Ролик викликав негативну реакцію в соцмережах. Дівчині 15 років. Перед нею Таїсія Онацька (di.rubens), яка зняла відеоролик на алеї Небесної Сотні, де назвала Росію тричі улюбленою країною. Обидві вони після бурі осуду вибачались перед усіма.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...