Жителям Київщини нагадують про обмеження на пересування у вихідні (СПИСОК ЗАБОРОН)

18:26 17.04

Жителям Київщини нагадують, що на великодні свята у області продовжують діяти обмежувальні заходи. Влада закликає мешканців максимально обмежити пересування та перебування в громадських місцях у період вихідних і Великодніх святкових днів з 13:00 18 квітня до 06:00 21 квітня 2020 року.

Жителям Київщини нагадують про обмеження на пересування у вихідні (СПИСОК ЗАБОРОН)

Як повідомляється на Facebook-сторінці Київської обласної державної адміністрації, такі заходи вводяться з метою запобігання поширенню коронавірусу.

Відзначається, що епідемічна ситуація ускладнюється з кожним днем. Фахівці очікують пік захворювань в області саме на Великодні свята з 18 по 21 квітня.

Нагадаємо, рішення про запровадження додаткових обмежувальних заходів на території Київської області було ухвалено на позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10 квітня.

Щоб стримати цю хвилю, комісія вирішила:

1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування Київської області обмежити пересування та перебування людей в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 13:00 суботи 11 квітня до 06:00 13  квітня та з 13:00 18 квітня до 06:00 21 квітня).

загрузка...

2. Обмежити доступ громадян до місць поховань та із дотриманням правил карантину: не більш, як по двоє людей та у захисних масках.

3. Посилити контроль дотримання встановлених обмежень на території населених пунктівв тому числі у парках, лісопаркових зонах та в місцях масового перебування людей.

4. Посилити контроль виконання обмежувальних заходів у культових спорудах.

5. При виявленні в організованих трудових колективах хворих на коронавірус:

  • на 14 календарних днів запроваджувати протиепідемічі обмежувальні заходи до таких суб’єктів господарювання;
  • складати план ліквідації вогнища інфекційного захворювання по кожному такому суб’єкту господарювання та контролювати виконання.

6. Поінформувати населення про адміністративну та кримінальну відповідальності за порушення протиепідемічних правил та санітарного законодавства.

7. Рекомендувати громадянам, за перших ознак респіраторної інфекції, залишатися вдома (за місцем перебування / проживання) і негайно звертатися за меддопомогою за місцем обслуговування.

Нагадаємо, у Київській області за добу виявили 19 хворих, серед них є дитина.

Як повідомлялось, у передсвяткові дні на в’їздах до столиці запровадили посилений контроль, що включає перевірку температури у водіїв і пасажирів транспортних засобів. На Великдень усі культові споруди у Києві візьмуть під нагляд поліції. А ще у столиці посилили карантинні патрулювання та відкрили “карантинну” гарячу лінію.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...