Жителі Васильківського району принесли під Раду труну. Так вони захищають своє майбутнє

11:05 02.07.2020

У четвер, 2 липня, мешканці Васильківського району влаштували мітинг під стінами Верховної Ради. Вони протестують проти знищення їхнього району, до якого призведе новий територіальний поділ. Щоб показати своє обурення, васильківчани принесли під будівлю парламенту труну з надписом “Васильків”.

Жителі Васильківського району принесли під Раду труну. Так вони захищають своє майбутнє

Акцію очолює очільниця Васильківської райради Наталія Баласинович. За її словами, влада, проігнорувавши волю 100-тисячної громади, розірвала Васильківський район на три частини – Білоцерківський, Фастівський і Обухівський.

Важливо, що тепер людям так буде жити некомфортно і незручно”, – заявила Баласинович.

Мешканці району обурені, що тепер їм доведеться їздити в суди, прокуратуру, поліцію, податкову в інші міста.

На акції не обійшлось без інцидентів – нацгвардійці відтіснили мітингувальників із труною, яку принесли у якості реквізиту – як символ знищення Васильківського району. Врешті-решт правоохоронці відібрали поховальний атрибут, взяли його в кільце і охороняли.

васильків, мітинг васильків, мітинг васильків, мітинг

Нагадаємо, Кабмін затвердив новий адміністративний поділ областей України, що передбачає створення 129 районів замість 490. Зокрема, на Київщині замість 25 районів сформують 6: Білоцерківський, Бориспільський, Бучанський, Обухівський, Переяславський, Фастівський. Водночас депутати Київоблради просять зробити центрами субрегіонального рівня Бородянський, Броварський, Васильківський та Вишгородський райони.

Великий Київ у Google News

підписатися