Депутати Київщини просять Раду зберегти 4 райони

12:35 23.06.2020

Депутати Київської обласної ради підтримали звернення до Верховної Ради про визначення центрами субрегіонального рівня Бородянського, Броварського, Васильківського та Вишгородського районів.

Депутати Київщини просять Раду зберегти 4 райони

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної ради.

Як зазначається, далеко не всі територіальні громади Київщини підтримують пропозицію Кабміну про створення в області 6 районів у рамках реформи децентралізації.

Цю тему обговорювали депутати обласної ради під час пленарного засідання 35-ї сесії КОР.

Зокрема, Олег Мазепа запропонував зберегти Васильківський район, аргументуючи це розвинутою інфраструктурою, кількістю населення та іншими показниками, що входять до критеріїв створення нових районних центрів, визначених Міністерством розвитку громад і територій України.

Депутати обласної ради Андрій Пещерін та Галина Єрко запропонували зберегти Бородянський та Вишгородський райони, а Роман Сімутін виступив зі зверненням за збереження Броварського району.

Нагадаємо, Кабмін затвердив новий адміністративний поділ областей України, що передбачає створення 129 районів замість 490. Зокрема, на Київщині замість 25 районів сформують 6: Білоцерківський, Бориспільський, Бучанський, Обухівський, Переяславський, Фастівський.

Великий Київ у Google News

підписатися