Жителі Києва більше за всіх українців хочуть мати вогнепальну зброю вдома

Автор: Любава Лисичкіна
23:27 20.02

Кожен третій українець віком від 18 років (33%), хотів би мати вдома вогнепальну зброю для свого захисту. Більше за всіх потребу у зброї відчувають мешканці столиці.

Жителі Києва більше за всіх українців хочуть мати вогнепальну зброю вдома

Про це свідчать результати опитування Liberty Report, які були оголошені в ефірі програми “Свобода Слова Савіка Шустера”.

Найбільше зброя потрібна жителям центральних областей України – 34%, найменше – мешканцям півдня: 31% (захід – 33%, схід – 32%). В той же час опитування показало, що  серед українців найбільша частка тих, хто хоче мати зброю  це –  кияни.   Відповідно до дослідження  вогнепальну зброю у себе вдома воліли б бачити 39% мешканців столиці.

Опитування показало, що всього 19% жінок хотіли би володіти зброєю. Натомість, серед чоловіків,  охочих постояти за себе та своїх близьких зі зброєю в руках,  таких виявилося  половина –  50% .

Цікавим є той показник, що  найбільшу потребу  у зброї відчувають  люди віком 45-59 років. Це 49% з опитаних.  Найменше  – українці віком 60 років і старші,  14%.

Не можна не звернути увагу також на те, що мешканці міст відчувають необхідність мати зброю частіше, ніж  жителі сіл та невеликих населених пунктів. Співвідношення  36% містян  проти 27% селян.  

Нагадаємо, на початку лютого  під Верховною Радою   вимагали нормального закону про зброю та самозахист.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...