“Маємо право на захист себе і своїх рідних”. Нормального закону про зброю вимагали під Радою (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
14:16 02.02

Сьогодні, 2 лютого, під Верховною Радою в центрі столиці вимагали нормального закону про зброю та самозахист.

“Маємо право на захист себе і своїх рідних”. Нормального закону про зброю вимагали під Радою (ФОТО)

Як повідомив кореспондент “Великого Києва”, організаторами акції виступила партія “Демократична сокира”.

За словами ініціаторів мітингу, Рада має ухвалити законопроєкт №4335 авторства депутатів «Слуги народу», але цей закон поганий. 

З одного боку, це дуже круто, що майже за 30 років незалежності ми дожили до окремого закону про зброю. Ми раді, що нарешті МВС перестане вирішувати, кому мати зброю та, відповідно, шанс себе захистити, а кому сподіватись на богів, добрих духів та фортуну. Але, з іншого боку, набагато важливіше, щоб цей закон не просто був, а щоб відповідав усім принципам відповідального володіння та самозахисту. І з цим якраз проблема“, – кажуть представники політсили.

Зазначається, що “Демсокира” минулого тижня опублікувала власні правки, напрацьовані з профільними збройними організаціями, а тепер вийшла на акцію, бо депутатам потрібно вказувати на їхні помилки.

Ми вийшли на акцію. За зброю. За рівний для усіх законослухняних громадян доступ до неї. За право захищати себе та своїх рідних…Нас не влаштовує остання редакція закону і ми будемо вимагати його покращити“, – додають учасники акції.

Нагадаємо, зброя, боєприпаси, вибухівка – такий арсенал знайшли у Нацакадемії аграрних наук.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...