Жодна столична школа не закрита на карантин, – Кличко

18:22 27.01

З понеділка всі школи і дитячі садки Києва працюють у звичному режимі. На карантин не зачинений жоден із закладів.

Жодна столична школа не закрита на карантин, – Кличко

 Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу від 27 січня.

На сьогодні в місті працюють всі школи. Жодна з них не зачинена на карантин. На дистанційному навчанні перебуває один клас у одній із шкіл. Усього хворих на коронавірус школярів у Києві – 108. Також хворіють 89 педагогів”, – повідомив Віталій Кличко.

Він нагадав, що всі заклади мають чіткий алгоритм дій у випадку виявлення хворих на коронавірусну хворобу. Так, ухвалювати рішення про закриття школи або садочка на карантин може керівництво закладу, керуючись рекомендаціями санітарних лікарів.

Освітлюючи епідеміологічну ситуацію у дошкільних закладах Кличко зазначив, що у 34 столичних дитсадках тимчасово закриті 38 груп, але жоден садочок не перебуває на карантині. За його словами, наповненість дітей у дитсадках становить понад 60 відсотків.

Звертаюся до батьків: постійно нагадуйте дітям про правила, яких потрібно дотримуватися. Також при ознаках захворювання у дітей – не відправляйте їх до школи, не ведіть у садок. Одразу звертайтеся до лікаря!” – наголосив Віталій Кличко.

До слова, нещодавно міська влада анонсувала перехід на платне харчування у дитячих садочках столиці, пояснюючи це тим, що пандемія короновірусу суттєво вплинула на доходи київського бюджету. Така ініціатива викликала хвилю обурення серед батьків дошкільнят. Вони вважають, що їх податки підуть куди завгодно, але не на обід дитини у садочку .

Читайте також: Кияни хочуть платити менше за харчування дітей у дитсадках

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...